KONST / Litografier / Litografi 11811325
nr 1181 1325
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Litografi, Non Violence. Signerad, numrerad 56/90, bladets mått: 54x76
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 maj 2018
kl 20:25:29
6/5 18:34:56
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd